Zell Oxygen® plus 250ml.

 • Kraunamos nuotraukos
  1250
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Kasdieniam organizmo ląstelių gyvybingumui bei imuninei sistemai palaikyti.

  Siunčiame į visus miestus. Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas. Užsakius už 34 Eur ir daugiau pristatysime nemokamai. Jei pageidaujate, atsiimti galite Lukiškių vaistinėje Vilniuje.

 • Zell Oxygen® plus yra bioaktyvus produktas su fermentinėmis mielių ląstelėmis Dr. Wolz®, kurių teigiamas poveikis organizmui yra įrodytas moksliškai. Šios ląstelės savo struktūra labai panašios į žmogaus ląsteles, todėl labai lengvai ir greitai organizmo įsisavinamos. Jos yra gaunamos Dr. Wolz sukurtos keletą dienų trunkančios fermentacijos deguonimi metu. Šis procesas unikalus tuo, kad užtikrina mielėse susidarančių fermentų biologinį aktyvumą. Kadangi fermentinės mielių ląstelės Dr. Wolz® fermentacijos metu nekaitinamos ir nedžiovinamos, daugelis medžiagų išlieka natūraliai aktyvios ir pasižymi itin geru biologiniu įsisavinimu.

  Zell Oxygen® plus sudėtyje esantys vitaminai B2 ir E bei selenas ir cinkas padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos, B grupės vitaminai padeda palaikyti normalią energijos apykaitą ir vitaminai B2, B6, B12, niacinas, pantoteno rūgštis padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.

  Zell Oxygen® plus rekomenduojama vartoti:

  detoksikacijai;
  imuninei sistemai palaikyti ir stiprinti;
  kasdieninei ląstelių apsauga;
  papildyti organizmą naudingomis medžiagomis sergant lėtinėmis ligomis.