Vitaminas B12 1000mcg – 59ml.

 • Kraunamos nuotraukos
  3099
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Vitaminas B12 svarbus normaliai nervų sistemos veiklai normaliai raudonųjų kraujo kūnelių kraujodarai bei normaliai imuninės sistemos veiklai.

  Siunčiame į visus miestus. Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas. Užsakius už 34 Eur ir daugiau pristatysime nemokamai. Jei pageidaujate, atsiimti galite Lukiškių vaistinėje Vilniuje.

 • Maisto papildas

  Grynasis kiekis: 59ml

  Vitaminas B12 svarbus normaliai nervų sistemos veiklai bei normaliai psichologinei būklei palaikyti
  svarbus normaliai raudonųjų kraujo kūnelių kraujodarai bei normaliai imuninės sistemos veiklai
  Vitaminas B12 padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį
  svarbus normaliai homocisteino veiklai
  Be GMO
  Sertifikuota veganams

   

  Joniniai mineralai iš Trace Minerals Research® tyrimų kompanijos sukurti taip, kad kiekvienam asmeniškai padėtų reguliuoti savo sveikatą.

  Absorbacija – mūsų patentuotas joninės sudėties procesas sujungia pavienius mineralus ir daugiau nei 72 joninius mikroelementus, tam kad susikurtų išskirtinis lengvai įsisavinamas derinys, aprūpinantis organizmą biologiškai tinkamais mineralais.

  Kontrolė – Jūs esate išskirtinė asmenybė. Jūsų kūnas turi savus poreikius, tad ne visi maisto papildai patenkindavo šiuos poreikius... iki šiol. Kitaip nei įprastos tabletės ir kapsulės, matavimo įtaisą turinti pipetė leis jums pritaikyti reikiamą dozę pagal jūsų poreikius ir gydytojo nurodymus. Dabar jūs galite patys valdyti savo sveikatą.

  Kokybė – kiekvienas mineralų kompleksas sukurtas pagal sertifikuotą cGMP (dabartinės geros gamybos praktiką) naudojant farmacinius mineralus, tam kad jūs gautumėte aukščiausios kokybės skystą, vien iš mineralų sudarytą, maisto papildą.

  Ionic B12 –viena jo porcija aprūpina jus ne tik 1,000mg B12 vitaminu, bet ir daugiau nei 72 gamtoje joniniu pavidalu randamais joniniais mikroelementais. Vitaminas B12 yra ypatingai svarbus daugybinėms metabolinėms funkcijoms, taip pat ir fermentų gamybai, DNR sintezei, hormoninei pusiausvyrai palaikyti bei sveikai nervų ir širdies bei kraujagyslių funkcijai.

  Svarbu įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

  Kiekis vienoje porcijoje

  %DV % DV

  Vitamin B12 Vitaminas B12
  (as Methylcobalamin) (Kaip Methylcobalamin)

  1000mcg 1000 mikrogramų

  16,667% 16.667%

  Magnesium (from ITM) Magnio (nuo ITM)

  4mg 4mg

  1% 1%

  Ionic Trace Minerals (ITM) Jonų mikroelementai (ITM)

  50 mg 50 mg

   

  Daily Value not established.  Dienos norma nenustatyta.
  Ingridientai;

  Glycerin, purified water, NON-GMO color (Exberry®), grape flavor, NON-GMO citric acid. Glicerolis, išgrynintas vanduo, be GMO spalva (Exberry®), vynuogių skonio, be GMO citrinų rūgštis. CERTIFIED VEGAN. SERTIFIKUOTA veganų.

  Siūlomas naudojimas: Naudojant fiksuotu lašintuvu vartoti po 1ml kasdien su sultimis ar vandeniu . Negalima šaldyti. Saugoti nuo vaikų. Alergenų informacija: Sudėtyje nėra žinomi alergenai. BE GLITIMO. Šie pareiškimai nebuvo įvertinti Maisto ir vaistų administracija. Šis produktas nėra skirtas diagnozuoti, gydyti, išgydyti, arba užkirsti kelią bet kokiai ligai.

  Gamintojas: Trace Minerals Research, 1996 W. 3300 S., Ogden, Utah 84401, Jungtinės Amerikos Valstijos.