Viridian Travel Biotic N30 kap.

 • Kraunamos nuotraukos
  3485
  Užsakyti šią prekę galite telefonu: +370 652 80782 darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.
  Susisiekite

  „Travel Biotic“- apsaugo keliaujančius nuo keliautojų diarėjos.Veganiškas,košerinis produktas.

  Siunčiame į visus miestus. Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas. Užsakius už 34 Eur ir daugiau pristatysime nemokamai. Jei pageidaujate, atsiimti galite Lukiškių vaistinėje Vilniuje.

 • Maisto papildas „Travel Biotic“ 30 kapsulių, „Viridian“

  Net 20-50 proc. visų keliaujančiųjų susiduria su vadinamąja keliautojų diarėja, dažniausiai sukeliama E. coli bakterijos. Padidinti žarnyno atsparumą padeda reikiamas gyvų mikroorganizmų kiekis žarnyne. Geriausiai ištirtų probiotikų grupei priklausantis mieliagrybis Saccharomyces boulardii pirmą kartą buvo išskirtas iš tropinių vaisių ličių odelės Indokinijoje, jau tuomet vietiniai žmonės jų vaisius naudodavo nuo viduriavimo. Vienoje „Travel Biotic“ kapsulėje yra net 10 milijardų gerųjų bakterijų kartu su imbiero šaknų ekstraktu.

  Vartojimas: po 1 kapsulę 5 dienas prieš kelionę ir visos kelionės metu. Bendram naudojimui vartoti po 1-2 kapsules per dieną.

  Sudedamosios dalys: liofilizuotų mielių Saccharomyces boulardii ląstelės, tikrųjų imbierų (Zingiber officinalis) šaknų milteliai.
  Maistinė medžiaga 2 kapsulėse yra:

  Saccharomyces boulardii
  1 g
  Imbierų šaknų milteliai 200 mg

  Bendras aktyviųjų bakterijų skaičius dviejose kapsulėse – 20 bilijonų (20 x 109) ksv*.

  *ksv - koloniją sudarantis vienetas - tai skaičius gyvybingų bakterijų, kurios sugeba įsitvirtinti žarnyne ir išauginti milijardus naujų bakterijų.

  Specialūs įspėjimai: neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Nėštumo ir žindymo laikotarpiu prieš vartojant maisto papildą, rekomenduojame pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

  Laikymas: laikyti sausoje, tamsioje, ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

  Pakuotėje: 30 kapsulių. Grynasis kiekis: 21 g (1 kapsulė sveria 700 mg).

  Gamintojas: Viridian, Cambridgeshire, PE 17 4BH, Jungtinė Karalystė.