pH indikatorinės juostelės N100

 • Kraunamos nuotraukos
  1147
  Užsakyti šią prekę galite telefonu: +370 652 80782 darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.
  Susisiekite

  Baltbiola pH indikatorinės juostelės skirtos rūgštingumo matavimui iš seilių ir šlapimo.

  Siunčiame į visus miestus. Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas. Užsakius už 34 Eur ir daugiau pristatysime nemokamai. Jei pageidaujate, atsiimti galite Lukiškių vaistinėje Vilniuje.

 • pH indikatorinės juostelės (pH 4.5–pH 9.0), rūgštingumo matavimui iš seilių ir šlapimo, N100

  Baltbiola pH indikatorinės juostelės skirtos rūgštingumo matavimui iš seilių ir šlapimo. Indikatorinės juostelės yra itin jautrios, plataus diapazono.
  pH indikatorinių juostelių naudojimo instrukcija

  Panardinkite indikatorinę pH juostelę į seiles arba šlapimą ir rezultatą matysite po 15 sek.

  Matavimas iš šlapimo: matuokite pirmąjį ir antrąjį dienos šlapimą ir užfiksuokite vidutinį parodymą. Norėdami pamatuoti trumpam pakiškite juostelę po šlapimo srove, nupurtykite perteklinį skystį, palaukite 15 sek. ir gausite pH rezultatą.

  Matavimas iš seilių: matuokite dvi valandos po valgio. Išskirkite seilių į šaukštelį, panardinkite pH juostelę, ištraukite, palaukite 15 sek. ir gausite pH rezultatą.
  pH indikatorinių juostelių rezultatai

  Rodmuo pH 7.0 ar aukštesnis yra šarminis (puikus rezultatas), rodmuo pH 6.5 yra rūgštinis, rodmuo pH 6.0 ar žemesnis yra labai rūgštinis. Matuokite kūno pH 2-3 kartus per dieną, kiekvieną dieną ilgesnį laiko tarpą. Taip gausite vidutinį rezultatą.
  Įspėjimai naudojant pH indikatorines juosteles

  Indikatorinių pH juostelių nedėti tiesiai į burną. Skirtos In vitro diagnostiniam naudojimui. Atlikus pH testą dėl tolimesnių veiksmų rekomenduojama pasikonsultuoti su specialistu.
  Indikatorinių pH juostelių laikymo sąlygos

  Atidarius Baltbiola pH juostelių dėžutę, nedelsdami uždarykite ją ir laikykite sandariai. Nelieskite pirštais matavimo kvadratėlių. Laikykite vėsioje, sausoje vietoje.
  pH juostelių platintojas

  UAB vaistinė Baltbiola
  Studentų g. 25, LT-20539,
  Kaunas, tel. 37-733-922
  Indikatorinių pH juostelių gamintojas

  Ionaqua a.s.,
  Čekijos Respublika