Nėštumo testas BITUTĖ kasetė N1

 • Kraunamos nuotraukos
  267
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Nėštumo testas BITUTĖ kasetė N1

  Siunčiame į visus miestus. Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas. Užsakius už 34 Eur ir daugiau pristatysime nemokamai. Jei pageidaujate, atsiimti galite Lukiškių vaistinėje Vilniuje.

 • Nėštumo testas BITUTĖ, kasetė, N1

  Šlapimo mėginys, surinktas į sausą ir švarų plastikinį ar stiklinį indą, gali būti saugomas 2-8° temperatūroje 72 valandas. Rytinis šlapimas tinkamiausias dėl didesnės hCG koncentracijos. Naudoti tik švarų šlapimą.
  BITUTĖ nėštumo testo atlikimo procedūra

  Išimkite nėštumo testą BITUTĖ iš apvalkalo ir padėkite horizontalioje padėtyje ant stalo. Paimkite vienkartinę pipetę, esančią rinkinyje ir įlašinkite du lašus šlapimo mėginio į mėginio langelį (S) apatinėje testo dalyje. Įsitikinkite, kad pirmas lašas visiškai susigėrė prieš užlašinant antrą.
  Nėštumo testo BITUTĖ rezultatų interpretacija

  Teigiamas rezultatas paprastai matomas po 4 minučių. Esant mažai hCG koncentracijai, nustatymo laikas gali užsitęsti iki 10 min., todėl norėdami išvengti klaidos, rezultatą tikrinkite po 10 minučių.

  Neigiamas nėštumo testas. Viena mėlyna kontrolinė linija stačiakampiame rezultatų langelyje parodo, kad testas buvo atliktas teisingai ir gautas neigiamas atsakymas.

  Teigiamas nėštumo testas. Antra mėlyna linija apatinėje stačiakampėje rezultatų langelio dalyje parodo teigiamą rezultatą. Net ir neryški antra apatinė linija reiškia teigiamą rezultatą. Kaip ir visi nėštumo testai, jis neturi būti vertinamas vienareikšmiškai, todėl būtina kreiptis į gydytoją.

  Neteisingas nėštumo testas. Jei nėra nei vienos linijos, nėštumo testas buvo atliktas neteisingai ir turi būti pakartotas.
  BITUTĖ nėštumo testo gamintojas

  Herba Humana