Nėštumo testas BITUTĖ juostelė N1

 • Kraunamos nuotraukos
  150
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Nėštumo testas BITUTĖ juostelė N1

  Siunčiame į visus miestus. Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas. Užsakius už 34 Eur ir daugiau pristatysime nemokamai. Jei pageidaujate, atsiimti galite Lukiškių vaistinėje Vilniuje.

 • Testas nėštumo nustatymui BITUTĖ, juostelė, N1

  Prie6 atliekant BITUTĖS nėštumo testą, šlapimo mėginys turi būti surinktas į sausą ir švarų indą. Rytinis šlapimas tinkamiausias dėl didesnės hCG koncentracijos, tačiau gali būti naudojamas ir kitu dienos metu surinktas šlapimas. Naudoti tik švarų šlapimą.
  Kaip naudoti nėštumo testą BITUTĖ

  Išimkite nėštumo testo BITUTĖ juostelę iš apvalkalo ir įdėkite vertikaliai į šlapimo mėginį. Įsitikinkite, kad juostelės rodyklė nukreipta žemyn. Neleiskite, kad šlapimas pasiektų skiriamąją linijos dalį, pažymėtą ant nėštumo juostelės. Po 5 sekundžių ištraukite nėštumo testo juostelę iš šlapimo ir padėkite ant švaraus, sauso paviršiaus. Palaukite, kol atsiras spalvotos linijos. Teigiamas nėštumo testo rezultatas paprastai matomas po 40 sekundžių, tačiau nėštumo testo užbaigtumui ir neigiamo rezultato patvirtinimui būtinos 5 minutės.
  Nėštumo testo BITUTĖ rezultatų interpretacija

  Neigiamas nėštumo testas: vienaspalvota linija ant testo juostelės parodo, kad testas buvo atliktas teisingai ir gautas neigiamas atsakymas.

  Teigiamas nėštumo testas: jei pasirodo dvi spalvotos linijos, rezultatas teigiamas. Net ir neryški antra linija reiškia teigiamą rezultatą. Kaip ir visi testai, jis neturi būti vertinamas vienareikšmiškai, todėl būtina kreiptis į gydytoją.

  Neteisingas nėštumo testas: jei nėra nei vienos linijos, testas buvo atliktas neteisingai ir turi būti pakartotas.
  BITUTĖ nėštumo testo laikymo sąlygos

  Nėštumo testo BITUTĖ juostelės yra patikimos iki galiojimo pabaigos, nurodytos ant vidinės pakuotės. Laikyti temperatūroje (2°C–30°C), atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės
  BITUTĖ nėštumo testo gamintojas

  CIRIANO GLOBAL S.L.
  Calle Blancas 4-6, 1 B Oficina
  Zaragoza
  Ispanija
  BITUTĖ platintojas

  UAB Herba Humana
  Konstitucijos pr. 9-123
  Vilnius
  Tel.: 8 5 275 4127, www.herba.lt