Maria Treben žolelių mišinys "Bitterer Schwedentropfen", originalas 90,2 g.

 • Kraunamos nuotraukos
  1247
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Bitterer Schwedentropfen 90,2 g pagal Maria Treben recepto originalą.

  Siunčiame į visus miestus. Prekės pristatomos per 2-7 darbo dienas. Užsakius už 34 Eur ir daugiau pristatysime nemokamai. Jei pageidaujate, atsiimti galite Lukiškių vaistinėje Vilniuje.

 • Žolelių mišinys tinktūrai gaminti, užpilant dviem 0,7l talpos buteliais 38% stiprumo degtine.

  Ši naminė tinktūra iš 11 žolelių, dėl kurių ypatingų savybių, sudėties ir proporcijų poveikis atsiskleidžia būtent šiame mišinyje. Tai senai išbandyta liaudiška priemonė.

  Sudėtis: kartieji kiečiai, vaistinių šventagaršvių šaknys, maniniai uosiai,Venecijos teriakas (be jūros svogūno), ciberžolių šaknys, senų lapai, rabarbarų šaknys, bestiebių sausažiedžių šaknys, miros, natūralus kamparas (iš kamparinių cinamonų), šafranai.

  Paruošimas: žolelės suberiamos į 2 litrų stiklainį ir užpilamos dviem 0,7 litro buteliais gera 38%-40% stiprumo degtine ir paliekama 14 dienų saulėje arba šiltoje, šviesioje vietoje ir kasdien papurtoma. Po 14 dienų mišinys dar kartą gerai supurtomas ir nukošiamas tik naudojimui skirtas tinktūros kiekis į mažesnį indelį, gerai uždaromas ir laikomas šaltai. Likęs mišinys su žolelėmis laikomas tamsioje vietoje neribotą laiką.

  Vartojimas: arbatinį šaukštelį arba šaukštą tinktūros gerti su vandeniu ar žolelių arbata.

  Pagaminta: Ihrlich Kräuter GmbH, Vokietija.