Joniniai 72+ mineralai „CONCENTRACE“ – 118 ml.

 • Kraunamos nuotraukos
  4199
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  ConcenTrace joniniai mineralai – tai daugiau nei 72 natūraliai susidarančių joninių mikroelementų kompleksas.Be gliutenų ir kitų priemaišų.

  Siunčiame į visus miestus. Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas. Užsakius už 34 Eur ir daugiau pristatysime nemokamai. Jei pageidaujate, atsiimti galite Lukiškių vaistinėje Vilniuje.

 • ConcenTrace joniniai mineralai – tai daugiau nei 72 natūraliai susidarančių joninių mikroelementų kompleksas, išgaunamas pagal ConcenFlo technologiją (patentuotas natūralus garinimas) iš Didžiojo Druskos ežero Jutos valstijoje. Sudėtyje – daugiau nei 72 joniniai mineralai. Dėl joninės mineralų formos patenka tiesiai į organizmo ląsteles. Itin koncentruotas ir subalansuotas beveik identiškai žmogaus kraujo plazmai. Aukščiausios kokybės – saugus ir patikimas.

  Sveikata svarbiausia!

  Be gliutenų ir kitų priemaišų.
  Sausa liekana natūralūs mineralų kristalai.
  Atlikti klinikiniai tyrimai, efektyvumo pagrindimui.
  100% iš natūralios gamtos maisto papildas.
  100% įsisavinamas.

  Šio produkto Jums užteks nuo 56 iki 112 dienų.

  ConcenTrace® Mikroelementų lašai yra visiškai natūralus produktas, pagamintas pagal ConcenFlo™ technologiją, mūsų patentuoto natūralaus garinimo būdu. ConcenTrace® sudėtyje yra daugiau nei 72 natūraliai susidarantys jonizuoti mikroelementai gaunami iš Didžiojo Druskų ežero, pašalinant 99% natrio.

  Maisitnės medžiagos

  40 lašų

  RMV, %*

  Magnis (iš ConcenTrace®)

  250 mg

  66,6 %

  Chloridas (iš ConcenTrace®)

  650 mg

  81 %

  Natris (iš ConcenTrace®)

  5 mg

  **

  Kalis (iš ConcenTrace®)

  3 mg

  0,15 %

  Sulfatas (iš ConcenTrace®)

  40 mg

  **

  Litis (iš ConcenTrace®)

  1,5 mg

  **

  Boras (iš ConcenTrace®)

  1 mg

  **

  Tinkamas veganams produktas – Amerikos vegetarų asociacija pripažino ConcenTrace® kaip produktą tinkamą vegetarų mitybai.

  Vartojimas:

  suaugusiems pradedant vartoti pirmas 3 dienas gerti po 10 lašų vieną kartą dienoje, toliau kas dieną didinti dozę po 10 lašų kol pasieksite 40 lašų dienos dozę, kurią galite suvartoti per vieną kartą ar du kartus per dieną. Vaikams nuo 3 metų vartoti po 1 lašą kiekvienam 2,3 kg kūno svorio. Produktas be jokių priedų, todėl rekomenduojame naudoti kartu su sultimis ar vandeniu, kad nuslopinti specifinį mineralų skonį. Įspėjimai: neviršykite nustatytos rekomenduojamos dienos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Nevartokite, jei esate alergiški bet kuriai produkto sudedamajai medžiagai. Galima nedidelė kristalizacija, bet ji neįtakoja maisto papildo kokybės. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas

  . Laikymas: laikyti sausoje, tamsioje vaikams nepasiekiamoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Atidarius buteliuką nelaikyti šaldytuve. Gamintojas: Trace Minerals Research, 1996 W. 3300 S., Ogden, Utah 84401, Jungtinės Amerikos Valstijos.