Joninė geležis 22mg.-56ml.

 • Kraunamos nuotraukos
  2499
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Skysta joninė geležis yra būtinas mineralas optimaliai sveikatai palaikyti.Tinka veganams ir vegeratarms.

  Siunčiame į visus miestus. Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas. Užsakius už 34 Eur ir daugiau pristatysime nemokamai. Jei pageidaujate, atsiimti galite Lukiškių vaistinėje Vilniuje.

 • Maisto papildas
  Skysta joninė geležis yra būtinas mineralas optimaliai sveikatai palaikyti. Tyrimai rodo, ji vaidina svarbų vaidmenį fermentų gamyboje, pažinimo funkcijai, energijos gamybos ir optimaliai imuninės sistemos funkcijai palaikyti.

  Be GMO
  Skatina energijos gamybą
  Palaiko sveiką imuninę sistemą
  Patvirtinta veganams ir vegeratarms

   

  GELEŽIS – DEGUONIES TRANSPORTERIS

  Geležis reikalinga hemoglobino gamybai- tai pagrindinė medžiaga, kuri nuneša deguonį ir kitas maisto medžiagas į jūsų smegenis, raumenis, organus ir kitus audinius. Jeigu jūsų organizme trūksta geležies, sumažėja eritrocitų (raudonųjų kraujo kūnelių). Tada atrodote išblyškęs, o esant nepakankamam eritocitų kiekiui, jūsų smegenys ir kūnas negauna reikiamo kiekio deguonies ir kitų maisto medžiagų.

  Geležies trūkumo požymiai- anemija: blyški oda, jautrus liežuvis, nuovargis ir apatija, apetito stoka ir pykinimas. Tačiau anemija gali būti sąlygota ir kitų medžiagų trūkumų, kaip vit.B12 ir folinės rūgšties, cinko, mangano.

  Geležies pasisavinimui padeda: vitaminas C (didina geležies absorbciją), vitaminas E, kalcis, folinė rūgštis, fosforas, skrandžio rūgštis.

  Geležies vagys- oksalatai (rabarbarai ir špinatai), tanino rūgštis (arbata), fitatai (kviečių sėlenos), fosfatai (gazuotų gėrimų priedas, maisto priedas- koncervantas), skrandžio rūgštį mažinantys vaistai- antacidai, didelis kiekis cinko.

  Geležis yra antagonistas kitiems mineralams ir cinkui tame tarpe, kurio trūkumą labai dažnai turi nėščios ir maitinančios moterys. Todėl negalima vartoti geležies papildo be cinko papildo arba be pakankamo cinko kiekio maiste. Cinko ir geležies poreikis normaliomis sąlygomis turi būti panašaus lygio.

  SUDĖTIS

  Serving Size 1.2 mL (1/4 tsp.) Porcijos dydis 1,2 ml (1/4 arbatinio šaukštelio).
  Servings Per Container 46 Porcijas per Konteinerių 46

  Amount per serving Kiekis vienoje porcijoje

  %DV % DV

  Iron (Ferrous Sulfate) Geležies (geležies sulfatas)

  22mg 22mg

  122% 122%

  Magnesium (ConcenTrace®) Magnis (ConcenTrace®)

  20mg 20mg

  5% 5%

  Chloride (ConcenTrace®) Chloridas (ConcenTrace®)

  15mg 15mg

  <1% <1%

  Sulfate (FeSO4, ConcenTrace®) Sulfato (FeSO4, ConcenTrace®)

  45mg 45 mg

   

  Boron (ConcenTrace®) Boras (ConcenTrace®)

  105mcg 105mcg

  Prieš naudojimą gerai suplakti. Rekomenduojame vartoti valgio metu arba iškart po valgio, po 0,4- 1,2ml per dieną, parskiedžiant su sultimis ar vandeniu, kad sušvelninti koncentruoto mineralo skonį. Šaldyti nereikia. Sudėtyje nėra žinomi alergenai. Be glitimo. ĮSPĖJIMAS: Atsitiktinis perdozavimas geležies turinčių produktų yra pagrindinė priežastis, dėl mirtino apsinuodijimo vaikams iki 6. Laikykite šį gaminį atokiau nuo vaikų. Atsitiktinai perdozavus, nedelsiant kreipkitės į gydytoją.