BioKalcis 1200 mg + vitaminas K, milteliai geriamajam tirpalui ruošti N15

 • Kraunamos nuotraukos
  700
  Užsakyti šią prekę galite telefonu: +370 652 80782 darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.
  Susisiekite

  Papildantis organizmą kalcio mineralu ir vitaminu K.

  Siunčiame į visus miestus. Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas. Jei pageidaujate, atsiimti galite tik Lukiškių vaistinėje Vilniuje.
   

 • Aprašymas.

  BioKalcis 1200 mg + vitaminas K, milteliai geriamajam tirpalui ruošti, maisto papildas, N15

  Pakuotės lapelis: informacija vartotojui. Atidžiai perskaitykite šią informaciją, prieš pradėdami vartoti maisto papildą.
  1. KAS YRA BIOKALCIS IR KAM VARTOJAMAS?

  Tai maisto papildas milteliuose, papildantis organizmą kalcio mineralu ir vitaminu K.
  Kalcis
  Reikalingas kaulų ir dantų būklei palaikyti. Padeda palaikyti normalią raumenų veiklą, nervų impulso perdavimą, virškinimo fermentų veikimą bei energijos apykaitą.

  Vitaminas K
  Padeda palaikyti normalią kaulų būklę ir kraujo krešėjimą.
  Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas
  Teiginiai apie sveikumą patvirtinti pagal ES komisijos reglamentą Nr. 274/2014.
  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT BIOKALCĮ + VITAMINĄ K?

  Dėmesio! Šiame produkte nėra jokių cheminių priedų: saldiklių, kvapiųjų medžiagų, dažiklių, tirpiklių, stabilizatorių ar konservantų.

  Produkte BioKalcis 1200 mg + vitaminas K naudojama Kalcio žaliava (kalcio fosfatas), kurioje yra didelis kiekis gryno Kalcio ir nėra jokių alergenų (pagal EU direktyvą 2003/89), dėl to plačiai naudojama kūdikių mišinių gamyboje.
  Gamintojas yra sertifikuotas pagal BRC Pasaulinį maisto saugos standartą. Kokybė atitinka aukščiausius Košerinio ir Halal sertifikatų reikalavimus, žaliava patvirtinta Izraelio Sveikatos Ministerijos.
  3. KAIP VARTOTI BIOKALCĮ + VITAMINĄ K?

  Suaugusiems po ½ pakelio, vaikams nuo 2 iki 6 metų po ¼ pakelio, nuo 6 iki 12 metų 1/3 pakelio, per dieną, po valgio. BioKalcis 1200 mg + vitaminas K pakelio turinį išberkite į stiklinę (150-300ml) kambario temperatūros vandens ar pieno, sulčių, gerai išmaišykite ir išgerkite. Patariame pasitarti su gydytoju ar vaistininku dėl kitokio vartojamo kiekio
  vartoti atsargiai, jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) sudėtinei daliai.
  4. SUDEDAMOSIOS BIOKALCIO + VITAMINO K DALYS

  Kalcio fosfatas, kalcio citratas, vitaminas K (fitomenadionas).
  5. KAIP LAIKYTI MAISTO PAPILDĄ BIOKALCIS + VITAMINAS K?

  Laikyti BioKalcis 1200 mg + vitaminas K vaikams nepasiekiamoje, sausoje vietoje ir ne aukštesnėje kaip +25 C temperatūroje. Saugoti nuo drėgmės. Kadangi nėra jokių cheminių priedų ypatingai svarbu saugoti nuo drėgmės. Jei milteliai sukietėjo, vartoti galima - mineralų ir vitaminų
  kokybė nepakinta.
  6. KITA INFORMACIJA APIE BIOKALCIS + VITAMINAS K

  Kodėl geriau vartoti produktus miltelių pavidalu? Išvengiama cheminių priedų, kurie būtų reikalingi kapsulių ar tablečių gamybai.
  Įspėjimai apie BioKalcis + vitaminas K maisto papildą

  Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas BioKalcis 1200 mg + vitaminas K neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Maisto papildas. Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2016-08-01
  Prefiksas „bio“ maisto papildo pavadinime reiškia biologinį įsisavinimą ir jo biocheminę prigimtį bei nėra susijęs su ekologine gamyba.
  BioKalcis + Vitaminas K maisto papildo gamintojas

  GadotBiochemical Ltd.,
  Izraelis