UYAN NOMO gelis sąnariams.

 • Kraunamos nuotraukos
  723
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Veiksmingas gelis sąnariams su Sibiro augalais, eteriniais aliejais, chondroitinu ir organine siera.

  Siunčiame į visus miestus. Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas. Užsakius už 34 Eur ir daugiau pristatysime nemokamai. Jei pageidaujate, atsiimti galite Lukiškių vaistinėje Vilniuje. 

 • Veiksmingas gelis su Sibiro augalais, eteriniais aliejais, chondroitinu ir organine siera. 100 ml

  Tai turtingas eterinių aliejų, augalinų ekstraktų ir gamtinių atkuriamųjų medžiagų kokteilis. Kaulažolės (taukės) ekstraktas, pelkinė sidabražolė pasižyni uždegimą mažinančiomis savybėmis, veikia raminančiai, skatina traumų gijimą. Organinė siera ir chondroitinas pagreitina odos procesų apykaitą, augaliniai aliejiniai ekstraktai ramina ir dovanoja komforto pojūtį. Chondroitino sulfatas stiprina jungiamojo audinio struktūrą, pasižymi analgetinėm , priešuždegiminėm savybėm.
  Tinka vartoti prie sąnarių uždegimų, raiščių patempimų, sumušimų, stuburo, sprando skausmų. Norint gerų rezultatų, patartina nedidelį gelio kiekį įtrinti į skaudamą vietą kelis kartus per dienas ir vartoti ne trumpiau nei 2 savaites. Puikių rezultatai galima pasiekti kartu naudojant „ Ypatingą nasažo balzamą“, maisto papildus „Synchrovitals VI“ arba „Lymphosan Joint Comfort“ bei arbatą „Lankstusis lankas“.

  Vartojimas
  Nedidelį kiekį gelio užtepkite ant pažeistos vietos ir švelniai įmasažuokite. Geriausio poveikio sulauksite naudodami ne trumpiau kaip 2 savaites.

  Veikliosios medžiagos
  Sibiro kėnių terpentinas, kamparas, mentolis, kaulažolės ir bruknių ekstraktai, chondroitinas, organinė siera, taukių ir sidabražolių ekstraktai, papainas, eterinių aliejų (eukaliptų, kėnių, rozmarinų, smilkalinių bosvelijų) kompleksas.