SPIRULINA TABLETĖS PREMIUM

 • Kraunamos nuotraukos
  1100
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Spirulina tabletėmis yra 100% natūralus ir tikras gamtos „supermaistas“, gėlavandenis melsvadumblis (spirulina platensis). 

  Siunčiame į visus miestus. Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas. Užsakius už 34 Eur ir daugiau pristatysime nemokamai. Jei pageidaujate, atsiimti galite Lukiškių vaistinėje Vilniuje.

 • Kas yra spirulina?
  Botaninis pavadinimas – lot. Arthrospira Platensis. Spirulina (liet. k. plokščioji vingrūnė) yra 100% natūralus, spiralės formos, mėlynos ir žalios spalvos dumblis. Tai mikroskopinis augalas, auginamas gėlame vandenyje pietų Kinijoje. Spirulina tabletės puikiai papildo kasdieninę ir subalansuotą mitybą. Ją galima naudoti profilaktiškai, taip pat šis maisto papildas rekomenduojamas propaguojantiems vegetarinę, veganišką mitybą, besilaikantiems dietos žmonėms. Dėl savo ypatingų maistinių savybių spirulina neretai vartojama sportininkų, bei sveikata ir sveikatingumu besidominčių žmonių, norint papildyti mitybą baltymais ir vitaminais, organizmo valymui ir kt. Jokie papildomi maisto priedai, kurie gali įtakoti skonį ar kvapą produkte nėra naudojami. Žaliuosiuose dumbliuose esančios skaidulinės medžiagos, pepsinas, skatina žarnyno peristaltiką. Spirulina yra baltymų šaltinis, skaidulinių medžiagų šaltinis, joje gausu vitaminų ir mineralų, taip pat chlorofilo.

  Kaip gaminamos spirulina tabletės?
  Derlius imamas iš neužterštų tvenkinių, prižiūrimas, kontroliuojamas, sertifikuojamas ir vėliau eksportuojamas į Europą – Didžiąją Britaniją, kur atliekami papildomi kokybės testai importo metu, todėl galime užtikrintai pasakyti, kad tai PREMIUM kokybės produktas, tuo galėsite įsitikinti ir patys. Surinktas derlius natūraliai džiovinama naudojant spray evaporation technologija, kas leidžia sukurti spirulinos miltelius ir išlaikyti dumblio maistinę vertę. Vėliau šie ekologiški milteliai suspaudžiami į tabletes, kuriose yra 500 mg dumblio. Importo į Europą metu GERA KARMA™ spirulina yra papildomai sertifikuojama Olandijoje (Skal Biocontrole), atliekant pesticidų, fungicidų, herbicidų ir insekticidų testus ir produkte tokių medžiagų nenustatyta. Produkto ir žaliavos kokybė atitinka Europos medicinos ir sveikatos priežiūros produktų organizacijų nustatytus standartus. Norite sužinoti daugiau? Užsukite į mūsų „SKAITYKITE“ skiltį.

  Sudedamosios dalys: 100% spirulina tabletės po 500mg. Be priedų. Sudėtyje gali pasitaikyti natūraliai susidarančių sulfitų.

  Spirulina tabletės yra žemės ūkio produktas, todėl jų spalva, skonis bei atspalvis gali varijuoti, priklausomai nuo gamybos sezono. Tai jokios įtakos tablečių kokybei ir poveikiui neturi. Produktas nėra genetiškai modifikuotas ir jo sudėtyje nėra GMO medžiagų. Pagal Reglamentą (ES) Nr. 1169/2011 produkte nėra alergenų ir kryžminio užteršimo pavojaus.

  Vartojimo rekomendacijos:
  Rekomenduojama vartoti 4-6 spirulina tabletes per parą. Vartoti 20-30 min. prieš valgį. 4-6 tabletės per dieną yra įprasta paros norma, o jei norite sustiprinti organizmą, galima vartoti po 4-6 tabletes du kartus dienoje. Rekomenduojama pradėti Spirulina tabletes vartoti palaipsniui ir stebint savo organizmo reakciją, bei poreikius pasirinkti subalansuotą dienos normą, atitinkančią gyvenimo būdą, bei poreikius. Kadangi spirulinoje gausu jodo, turintiems problemų su skydliauke ją vartoti rekomenduojama atsargiai ir pasikonsultavus su gydytoju.

  Spirulina yra kasdieninės ir subalansuotos mitybos maisto papildas, tačiau negali būti vartojamos kaip maisto pakaitalas.

  Ar galima vartoti vaikams ir nėštumo metu?
  Standartinis įspėjimas: kaip ir su visais maisto papildais prieš pradedant vartoti produktą rekomenduojama pasitarti su savo gydytoju ar vaistininku. Standartiškai vaikams iki 6 metų produkto vartoti nerekomenduojame. Vaikams nuo 6 metų vartoti po 1-2 tabletes per dieną su maistu. Nėštumo ar žindymo metu vartoti po 2 tabletes per dieną. Nerekomenduojame vartoti turintiems problemų su skydliauke dėl jodo kiekio produkte. Pastebėjus pašalinius ar nepageidaujamus efektus produkto vartojimą nutraukti.

  Laikymo sąlygos: Produktą laikyti vėsioje ir sausoje vietoje, kurios nepasiekia tiesioginiai saulės spinduliai. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

  Energinė ir maistinė vertė 100g: 1617/386,5 kJ/kcal, baltymai 69,50 g, angliavandieniai 13,20 g (iš kuriu cukraus 0,85 g), riebalai 5,71 g (iš kuriu sočiųjų r.r. 1,95 g), skaidulinės medžiagos 11,80 g, druska 1,050 g.

  Geriausias iki: 03/2022

  Kilmės šalis: Kinija. Sertifikuota EU, Skal Biocontrole (Olandija).

  Čia pateikiama informacija negali būti interpretuojama kaip gydymo ar kitokio pobūdžio sveikatos klausimų sprendimo rekomendacija. Raginame sprendimus, susijusius su asmenine sveikata, priimti asmeniškai, įvertinus įvairius informacijos šaltinius.