NK Life Plus + N30

 • Kraunamos nuotraukos
  3500
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Bioenergetikos Laboratorijos„NKLIFE PLUS“  sudarytas iš standartizuoto WASABI JAPONICA ekstrakto.

  Siunčiame į visus miestus. Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas. Užsakius už 34 Eur ir daugiau pristatysime nemokamai. Jei pageidaujate, atsiimti galite Lukiškių vaistinėje Vilniuje.

 • Maisto papildas
  Maisto papildas, pagrįstas AHCC® (iš šiitake grybo) ir Wasabi.

  „NK Life Plus + ®“ yra maisto papildas, sudarytas iš AHCC® (aktyvaus heksozės koreliuojamo junginio) ir standartizuoto WASABI JAPONICA ekstrakto. AHCC® parodo aktyvių komponentų, kuriuos labiausiai atpažįsta alfa-gliukanai, rinkinį.
  Pastarosios yra biologiškai aktyvios molekulės, kurios dėl savo mažos molekulinės masės (apie 5000 daltonų) yra lengvai absorbuojamos organizme, todėl iš karto prieinamos ląstelių lygyje. Jų funkcija yra palaikyti ir padėti žmonėms, kuriems dėl tam tikrų priežasčių to reikia, imuninę sistemą. WASABI yra augalo šaknis, labai paplitusi Rytuose (ypač Japonijoje). Jo ekstraktas yra ypač turtingas 6-HITC (6-metilsulilheksilo izotiocianatas) - labai biologiškai prieinama ir aktyvi molekulė ląstelių lygyje. Šis ypatingas ekstraktas yra labai aktyvus palaikant imuninę sistemą, padeda apsaugoti kepenis ir palaiko AHCC® darbą.

  INGRIDIENTAI
  Lentinula edodes (Shiitake sporophrum), Wasabi (Wasabi japonica, var.).

  KAIP NAUDOTI

  Mes rekomenduojame vartoti 2 kapsules per dieną tarp valgymų arba pagal kitokį gydytojo receptą.

  ĮSPĖJIMAI

  Papildai nėra skirti paįvairinti subalansuotą mitybą ir sveiką gyvenseną. Laikyti vaikams iki 3 metų. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Nevartokite nėštumo metu ir žindydami.

  LAIKYMO METODAS

  Produktą laikykite vėsioje ir sausoje vietoje (<25 ° C), atokiau nuo šviesos ir šilumos šaltinių. Minimalus saugojimo terminas reiškia, kad produktas yra teisingai laikomas nepažeistoje pakuotėje.

  Be glitimo, be GMO, be laktozės, be GSE / USE, be BHT / BHA, be cukraus

  FORMA

  Pakuotėje yra 30 tablečių