„Kurilų “ arbata.

 • Kraunamos nuotraukos
  751
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Virškinimui arbata.

  Siunčiame į visus miestus. Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas. Užsakius už 34 Eur ir daugiau pristatysime nemokamai. Jei pageidaujate, atsiimti galite Lukiškių vaistinėje Vilniuje.

 • Žolelių arbatų. Serija „Tyrosios Olchono žolės“. 30 pakelių

  Kurilų arbata Sibire vadinamas augalų kompleksas, kuriame sutinkama ir krūminė sidabražolė. Rusų jūreiviai ir žvejai, įsisavinę Rusijos Rytus, taip pat ir tolimąsias Kurilų salas,vietoj įprastos arbatos ėmė vartoti maloniu skoniu ir kvapu pasižyminčių vietos augalų lapus bei žiedlapius. Laikui bėgant, buvo pastebėta, kad „Kurilų arbata“ ne tik puikiai malšina troškulį, yra maloni gerti, bet kartu padeda normalizuoti virškinimą. Pagal turimą vitamino C kiekį, ši arbata yra kelis kartus pranašesnė už citriną. Reguliariai vartojant Kurilų arbatą sustiprėja imunitetas ir sumažėja tikimybė susirgti peršalimo ligomis, sumažėja disbakteriozės tikimybė ir normalizuojasi riebalų apykaita. Rekomenduojama gerti šią arbatą esant skrandžio, dvylikapirštės žarnos, kepenų, kasos susirgimams, cholecistitui, disbakteriozei, gastritui, kolitams.

  Vartojimas

  Vieną arbatos maišelį užpilti 1 stikline karšto vandens, palaikyti 15 minučių, suaugusiems vartoti po ½ stiklinės 2 kartus per dieną valgio metu.

  Sudėtis

  Kurilų arbata (krūminė sidabražolė), ramunėlės žolė, erškėčio uogos, gysločių lapai, gaivenio žolė.