Gliukozaminas-Chondroitinas-MSM – sąnariams, sportininkams – 473 ml.

 • Kraunamos nuotraukos
  6702
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Subalansuotas, veiksmingas natūralus maisto papildas sąnariams, tik iš natūralių ingridientų. 

  Siunčiame į visus miestus. Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas. Užsakius už 34 Eur ir daugiau pristatysime nemokamai. Jei pageidaujate, atsiimti galite Lukiškių vaistinėje Vilniuje.

 • Maisto papildas
  Subalansuotas, veiksmingas natūralus maisto papildas sąnariams, tik iš natūralių ingridientų. Praturtintas 72+ joninių mineralų kompleksu (ConcenTrace) patvirtintas moksliniais tyrimais su realiais pacientais.

  Sveikata svarbiausia!

  100% natūralus
  99% įsisavinamas

  *Šio produkto Jums užteks 32 dienoms.

  Gliukozaminas, natūralus aminosacharidas, yra beveik visų žmogaus organizmo audinių sudedamoji dalis. Gliukozaminas yra pagrindinė glikozaminoglikanų ir proteoglikanų, kurie yra svarbūs sąnarių kremzlių sudedamosios medžiagos, biosintezės „statybinė medžiaga“.
  Vartojamas kaip maisto papildas, gliukozaminas suteikia medžiagą proteoglikanų ir glikozaminoglikanų gamybai chondrocituose. Padidėjęs gliukozamino kiekis maiste atitinkamai reiškia suintensyvėjusią glikozaminoglikanų gamybą, dėl to kolageninėje kremzlės dalyje yra išsaugoma daugiau vandens. Gliukozaminas stimuliuoja kolageno gamybą chondrocituose bei padeda chondrocitams palaikyti normalią medžiagų apykaitą bei iš tiesų pagerinti kremzlių būklę, sustabdant sveikų kremzlių irimą. Be to, nemažai tyrimų parodė, kad gliukozaminas taip pat sumažina skausmą ir pagerina osteoartrito pažeistų sąnarių būklę.

  Chondroitinas - jungiamojo audinio polisacharidas, labai svarbus normaliai sąnario kremzlės struktūrai užtikrinti. Jis sulaiko vandenį sąnario kremzlėje, todėl gyvoje kremzlėje 75% sudaro skystis. Kremzlė kraujagyslių neturi, todėl sąnarinis skystis labai svarbus sąnario mitybai - per jį perduodamos visos maistingosios medžiagos. Be šio skysčio sutrinka sąnario mityba, jis tampa sausas ir pažeidžiamas. Taip pat sąnarinis skystis svarbus tuo, kad palaiko pakankamą sąnarių amortizaciją, apsaugo sąnarį nuo sutrenkimų.

  Chondroitino poveikis:

  skatina aktyvią sąnario kremzlės regeneraciją,
  pašalina specifinius sąnarį ardančius fermentus,
  padeda mažinti sąnarių uždegimą.

  MSM: mažina sąnarių uždegimą

  • Raumenis ir sąnarius leidžia išgydyti greičiau
  • Didina energingumą, budrumą, psichinę ramybę ir gebėjimą susikaupti
  • Sumažina raumenų mėšlungį ir spazmus
  • Reikalingas kolageno sintezei
  • Padeda normalizuoti skrandžio funkciją
  • Padeda nuraminti rėmenį, GERD ir alergijas maisto produktams bei žiedadulkėms
  • Padeda sukurti nedraugišką vidinę aplinką daugelio rūšių parazitams
  • Padeda esant galūnių ir virškinamojo trakto diabetinei neuropatijai
  • Pagreitina žaizdų gijimą, sumažina audinio randus
  • Skatina imuninės sistemos funkciją

  Gliukozaminas- Chondoitinas ir MSM- sąnarių statybininkai.

  Gliukozaminas yra pagrindinė sąnarių statybinė medžiaga. Sąnarių kremzlės turi didžiausią gliukozamino koncentraciją. Gliukozamino papildas sustabdo ir atstato sąnarių pakitimus, nes tokiu būdu organizmas gauna medžiagą, reikalingą kremzlei atstatyti. Be to, nemažai tyrimų parodė, kad gliukozaminas taip pat sumažina skausmą ir pagerina osteoartrito pažeistų sąnarių būklę.

  Chondroitinas - jungiamojo audinio polisacharidas, labai svarbus normaliai sąnario kremzlės struktūrai užtikrinti. Jis sulaiko vandenį sąnario kremzlėje, todėl gyvoje kremzlėje 75% sudaro skystis. Kremzlė kraujagyslių neturi, todėl sąnarinis skystis labai svarbus sąnario mitybai - per jį perduodamos visos maistingosios medžiagos. Be šio skysčio sutrinka sąnario mityba, jis tampa sausas ir pažeidžiamas. Taip pat sąnarinis skystis svarbus tuo, kad palaiko pakankamą sąnarių amortizaciją, apsaugo sąnarį nuo sutrenkimų.

  +72 joniniai mineralai, esantys šiame komplekse, šarmina sąnarinį skystį, pašalindami perteklinės rūgšties sankaupas. Taip pat kartu su kitomis medžiagomis mažina uždegimą.

  MSM (metil sulfonil metanas) yra būtino mineralo sieros šaltinis. Siera reikalinga daugeliui organizmo veiklų, tame tarpe skausmo kontrolei, uždegimo reguliavimui, detoksikacijai ir audinių gamybai. Labai geri rezultatai pasiekiami artrito skausmo ir uždegimo atveju, vartojant MSM papildą 3 gramus per dieną. MSM padeda pagerinti ląstelių membranų pralaidumą ir įvairių tirpalų judėjimą iš ir į ląsteles, taip sumažindamas spaudimą aplink ląsteles.

  Sudėtis.


  %DV

  Calories

  35

  Total Carbohydrates

  8 g

  3%*

  Sugars (Natural fruit concentrate)

  8 g

  Magnesium (from ConcenTrace®)

  35 mg

  9%

  Chloride (from ConcenTrace®)

  175 mg

  5%

  Sodium

  75 mg

  3%

  Potassium

  200 mg

  6%

  Glucosamine Sulfate

  1500 mg

  **

  MSM (Methyl-Sulfonyl-Methane)

  1000 mg

  **

  Chondroitin Sulfate

  750 mg

  **

  ConcenTrace (Ionic Trace Minerals)

  450 mg

  **

  Sulfate (from ConcenTrace®)

  230 mg

  **

  Boron (from ConcenTrace®)

  200 mcg

  **

  * Percent Daily Values (%DV) are based on a 2,000 calorie diet.
  **Daily Value not established

  Vartojimas: 1-2 v. šauktšus per dieną (1 matavimo šaukštas pakuotėje(30 ml) atitinka du valgomuosius šaukštus) sumaišyti su stikline vandens ar sulčių. Įspėjimai: neviršykite nustatytos rekomenduojamos dienos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Nevartokite, jei esate alergiški vežiagyviams ar bet kuriai produkto sudedamajai medžiagai. Laikymas: laikyti sausoje, tamsioje vaikams nepasiekiamoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Atidarius buteliuką laikyti šaldytuve. Gamintojas: Trace Minerals Research, 1996 W. 3300 S., Ogden, Utah 84401, Jungtinės Amerikos Valstijos.