Detox-Kit hemeopatinių vaistų rinkinys

 • Kraunamos nuotraukos
  2424
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Detox-Kit hemeopatinių vaistų rinkinys.

  Homeopatinis vaistinis preparatas - atsiimti galite tik Lukiškių vaistinėje.

 • Homeopatinių vaistų rinkinys:

  Nux vomica-Homaccord geriamieji lašai 30ml

  Lymphomyosot geriamieji lašai 30ml

  Berberccord gis-Homaeriamieji lašai 30ml

  Šalindami toksinus, geriname medžiagų apykaitos procesus, o tai savo ruožtu padeda sureguliuoti svorį, atsikratyti nereikalingų kilogramų. Šiuolaikinė homeopatija gali padėti švelniai susidoroti su toksinais, išvalyti iš organizmo nuodingąsias medžiagas (atlikti detoksikavimą) ir atgauti sveikatą. Tuo tikslu rekomenduoju vartoti homeopatinių vaistinių preparatų rinkinį Detox-Kit. Tai geriamieji lašai Nux vomica-Homaccord, Berberis-Homaccord ir Lymphomyosot, kurie, stiprindami virškinamąją sistemą, kepenų, tulžies pūslės, inkstų funkcijas, limfinę sistemą, skatina toksinų šalinimą. Pagerėja imuninės sistemos gebėjimas reaguoti į nepageidaujamus veiksnius, organizmo perkrovas, virusus, bakterijas, grybelius ir parazitus ir juos kuo skubiau neutralizuoti. Gydymas trunka 6 savaites. Gydymo metu kasdien reikia išgerti 2–3 litrus skysčių, geriausia – tyro vandens.

  Patartina laikytis tokios vaistų dozavimo schemos: Nux vomica-Homaccord, Berberis-Homaccord, Lymphomyosot – kiekvieno preparato po 10 lašų 3 kartus per dieną. Rekomenduojamas Detox-Kit preparatų vartojimo būdas: įlašinti kiekvieno preparato po 30 lašų į 0,7–1,5 l vandens (neprisotinto angliarūgštės) butelį, sumaišyti pavartant ir išgerti per dieną. Rekomenduojama šių preparatų vartojimą derinti su probiotikais – gerosiomis žarnyno bakterijomis.

  Svarbu: homeopatiniai vaistai dažniausiai neturi šalutinio poveikio, tinka vartoti su kitais vaistais ir visais atvejais atitinka vieną iš pagrindinių principų – nepakenkti. Labai svarbu žinoti, kad būtent dėl organizmo reakcijų suaktyvinimo, vos pradėjęs vartoti homeopatinių vaistų, ligonis gali pajusti ligos paūmėjimą. Ši fazė laikina ir rodo, kad vaistas veikia ligos priežastį ir organizmas reaguoja į jo vartojimą. Toliau vartojant vaistą, paūmėjimo simptomai praeina.

  Detox - Kit rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

  Biologische Heilmittel Heel GmbH
  Dr.-Reckeweg-Straße 2-4
  76532 Baden-Baden
  Vokietija
  Tel.: +49 7221 501 00
  Faksas: +49 7221 501 485
  El. paštas: info@heel.de