Argital Burnos skalavimo skystis 100 ml.

 • Kraunamos nuotraukos
  1300
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Natūralių ingredientų mišinys veikia antibakteriškai.

  Siunčiame į visus miestus. Prekės pristatomos per 3-7 darbo dienas. Užsakius už 34 Eur ir daugiau pristatysime nemokamai. Jei pageidaujate, atsiimti galite Lukiškių vaistinėje Vilniuje.

 • Su žaliojo molio geliu, sidabro vandeniu, ananasais.

  Koncentratas, skiesti pagal poreikį

  Be saldiklių, be priedų, be dažiklių, be chemikalų, be fluorido, be konservantų.

  Šis burnos skalavimo skystis yra natūralus produktas su žaliojo molio geliu, sidabro vandeniu, ananasų, ratanijų ir medetkų ekstraktais ir natūraliais eteriniais aliejais. Natūralių ingredientų mišinys veikia antibakteriškai, priešuždegimiškai, apsaugo nuo apnašų ir karieso, raminančiai veikia dantenas, šalina blogą burnos kvapą ir stiprina dantų emalį. Po skalavimo ilgai išlieka šviežumo ir švaros pojūtis burnoje, liežuvis tampa iš karto švarus, burna gaivi, o dantys atrodys labai glotnūs. Šis skalavimo skystis iki skiedimo yra auksinės geltonos spalvos, sumaišius su vandeniu tampa debesuoto pieno spalvos. Spalva keičiasi dėl eterinių aliejų. Patariama naudoti ryte ir vakare po dantų valymo šepetėliu arba kaip pakaitalas dantų valymui su šepetėliu.

  Naudojamas gali būti 5 būdais:

  -labai lengvas poveikis: 2 ml produkto (atitinka apie ketvirtadalį pirmos 10 ml žymės ant matavimo puodelio) ir skiesti su 40 ml vandens;

  -lengvas poveikis: 5 ml produkto (atitinka apie pusę pirmos žymės) ir skiesti su su 40 ml vandens ;

  -vidutinis poveikis: 5 ml produkto ir 30 ml vandens;

  -stiprus poveikis: 5 ml produkto ir 20 ml vandens;

  -labai stiprus poveikis: 5 ml ar daugiau produkto ir nereikia skiesti vandeniu.

  Skieskite skalavimo skystį pridėtame matavimo indelyje pagal norimą poveikio stiprumą. Rekomenduojame skalauti apie 10 sekundžių, jei pasigaminote labai stipraus ar stipraus poveikio koncentratą, 20 sekundžių - jei vidutinio stiprumo koncentratas ir skalauti pusę minutės, jei lengvo arba labai lengvo poveikio koncentratas, masažuojant dantenas ir dantis.

  Gamintojas: Argital S.r.l. Via Della Tecnologia, 9 C/DA FARGIONE ZONA ASI 97015 Modica (RG).